محاسبه هزینه نصب آیفون تصویری

صب آیفون تصویری شاید به ظاهر ساده باشد و خیلی ها بتوانند با داشتن کاتالوگ نصب یک سیستم یک واحدی یا دو واحدی را راه اندازی نمایند، اما وقتی تعداد واحد ها بالاتر روید یک فن تخصصی می شود که می بایست توسط تکنسین های این رشته انجام پذیرد. سوال بسیاری از خریداران دربازکن تصویری این است که بعد از خرید هزینه نصب آیفون تصویری چقدر می شود و مراحل انجام آن چیست و آن نصب چقدر زمان بر است؟

1-کاهش هزینه سیم و سیم کشی

وقتی قبل از نصب آیفون تصویری پروژه کارشناسی شود این مزیت وجود دارد که مسیر سیم کشی به گونه ای باشد که کمترین مقدار سیم کشی نیاز باشد که هم در هزینه ی سیم کشی صرفه جویی شود و هم مقدار سیم به کار رفته در ستختمان که بودجه بالایی نیز نیاز دارد کاهش یابد.

2- دریافت تصاویر و صدا با کیفیت مناسب

شاید در پروژه های کوچک اختلاف کیفیت دریافت تصاویر و صدا چندان مشهود نباشد اما وقتی پروژه کمی بزرگ می شود این اختلاف کیفیت به چالش اصلی مبدل میگردد. به گونه ای که واحدهای پایین تصاویر بسیار خوبی دارند و واحدهای دور دست تر تصاویر نویز دار و گاها سیاه سفید دریافت می نمایند. اینجاست که یک نصب صحیح تصاویر دریافتی همه ی واحد ها را یکدست میکند.

3-معتبر بودن توسط شرکت های گارانتی دهنده

برای مصرف کننده بسیار مهم است که نصب به گونه ای انجام پذیرد که فردا روز اگر محصولی از آیفون تصویری به کار رفته به خرابی خورد، گارانتی شرکت از نصب ایراد نگیرد و گارانتی را بدون اشکال تراشی انجام دهد. بسیار از نصابهای تازه وارد و مشتریانی که خودشان نصب آیفون تصویری را انجام میدهند این کار را به گونه ای انجام میدهند که عملا گارانتی محصول خود را باطل می کنند.

4- تضمین سلامت نصب توسط مجری

تیمی که نصب را انجام میدهد باید متعهد باشد که تا پایان اجزا پروژه و در صورت ایجاد هر مشکلی به کارفرما متعهد باشد. بارها دیده ایم برخی نصابها با اولین مشکل پیش آمده بر سر راه انجام پروژه ترک کار کرده و کارفرما را متحمل هزینه ی بالاتری میکنند. در ثانی تیم نصب به این هم متعهد باشد که پس از تحویل پروژه در صورتی که ایرادی در سیم کشی به وجود آمد سریعا اقدام به رفع ایراد نماید.

 

برآورد هزینه نصب آیفون تصویری سال 1400

 

برق123

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.